0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Apklausa

Apklausa

Iš kur sužinojote apie mūsų e-parduotuvę?

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai


Paprastu pavedimu
Grynais gavus prekę
Prekes galima įsigyti išsimokėtinai

Oro kondicionieriai DAIKIN

Daikin Europe NV yra pardavimų ir gamybos korporacija, užsiimanti oro kondicionierių sistemų pardavimais Europoje ir kai kuriuose Afrikos bei Viduriniųjų Rytų regionuose. 

Daikin Europe NV buvo įkurta 1973 metais Belgijos Ostendės mieste. Jos gamybinių, administracinių ir sandėliavimo patalpų plotas įkūrimo metu buvo lygus 8000 m2. Nuo to laiko kompanija transformavo savo gamybinius pajėgumus į pačią pažangiausią visoje Europoje oro kondicionavimo sistemų gamyklą, kuri užima daugiau nei 150000 m2 ploto ir gamina aukštų technologijų, ekonomiškus įrenginius vartotojams visame regione nuo Norvegijos iki Pietų Afrikos. Pagalbinė produkcija yra gaminama Čekijos Respublikos Pilzeno mieste, o netrukus Brno mieste bus atidaryta kompresorių gamykla.   

Be to, kompanija yra vienintelė dukterinių kompanijų, veikiančių Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Portugalijoje, Lenkijoje ir Centrinėje Europoje, savininkė. Ji taip pat dalinai valdo nepriklausomus platintojus įvairiose Europos, Afrikos, Viduriniųjų Rytų šalyse ir pardavimų kompaniją Graikijoje.   

Iš Japonijoje įkurtos motininės kompanijos Daikin Industries Ltd kompanija Daikin Europe gauna finansinę ir techninę paramą, leidžiančią jai naudotis pačiais pažangiausiais oro kondicionavimo sistemų tyrimo ir projektavimo sprendimais iš viso pasaulio.  

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.