0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Apklausa

Apklausa

Iš kur sužinojote apie mūsų e-parduotuvę?

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai


Paprastu pavedimu
Grynais gavus prekę
Prekes galima įsigyti išsimokėtinai

Radiatoriai Kermi

Apie Kermi

1960 metais vokietis Kurtas Keršlas su dviem kompanionais įkūrė firmą, ji pradėjo gaminti dizelinio kuro talpas. Pavadinimas KERMI kilo sujungus dvi pavardes - Ker/šl ir Š/mi/dt. Gamyba greitai įėjo į vėžes, netrukus pradėjo veikti automatinė konvejerio linija.

Per trumpą laiką buvusios smulkios įmonėlės vietoje įsikūrė firma, kuri tapo pagrindine plieno cisternų gamintoja šalyje. Joje dirbo per 80 darbuotojų, gamybos metinė apyvarta sudarė 8 milijonus Vokietijos markių.

1967 metais buvo nuspręsta gaminti plokščius radiatorius. Po penkerių metų pradėjo veikti pirmoji jų gamybos automatinė linija. Dar vėliau, beveik po dešimtmečio, KERMI įmonėje pradedamos gaminti ir dušų kabinos. 1989 metais KERMI susijungė su Zalcgitter koncernu bei Preusag AG - ir tapo Preusag grupės kompanija. Įmonė plėtėsi, tvirtėjo, didėjo ir jos gamybos apimtys. Įtakos turėjo ir 1992 metais pastatyta nauja radiatorių gamybos įmonė. Po penkerių metų

KERMI dar labiau išplėtė savo asortimentą - pradėjo gaminti konvektorius ir šildymo sieneles.

Nuo 2001 metų vasaros firma KERMI susijungia su šveicarų koncernu „AFG Arbonia - Forster - Holding AG"

KERMI radiatoriai ir įvežami ir į Lietuvą. Dėl savo puikaus dizaino, aukštos kokybės jie noriai perkami ir montuojami naujuose gyvenamuosiuose namuose, kotedžuose, biuruose bei kituose šiuolaikiniuose pastatuose.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.