0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Apklausa

Apklausa

Iš kur sužinojote apie mūsų e-parduotuvę?

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai


Paprastu pavedimu
Grynais gavus prekę
Prekes galima įsigyti išsimokėtinai

Siurbliai Grundfos

GRUNDFOS yra vienas didžiausių pasaulyje siurblių gamintojų – per metus mes pagaminame 10 milijonų siurblių. Pagrindinės trys gaminių grupės yra cirkuliaciniai siurbliai (UP), panardinamieji siurbliai (SP) ir išcentriniai siurbliai (CR). Šiuo metu GRUNDFOS yra didžiausias pasaulyje cirkuliacinių siurblių gamintojas, turintis apie 50 procentų pasaulinės šių siurblių rinkos.

GRUNDFOS gamina siurblius  naudojamus gyvenamųjų namų, biurų pastatų, viešbučių ir t.t. šilumos tiekimo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemose.
Pramonėje siurbliai naudojami technologiniuose procesuose bei gamyklų priežiūrai, ir be abejo, kaip svarbūs kitų įrengimų mazgai.

Vandens tiekimo ir kanalizacijos segmentams GRUNDFOS siūlo platų asortimentą siurblių, skirtų drėkinimui, šiltnamiams, komunalinėms, privačioms ir pramoninėms vandens tiekimo bei nuotekų sistemoms.

GRUNDFOS koncernas nuolat vykdo naujų medžiagų ir technologijų tyrimus, kad galėtų pristatyti naujus, pažangius siurblius ir siurblių sistemas, kurios patenkintų efektyvios, patikimos ir energiją taupančios įrangos poreikį.

Visi GRUNDFOS gaminiai pasižymi aukšta kokybe. Tai reiškia dėmesį konstrukcijai, projektavimui, medžiagų parinkimui ir gamybos procesams. Didelė nuosavos gamybos dalis užtikrina didelį našumą, sveiką darbo aplinką ir dėmesį išorinei aplinkai.

1989 metais „Grundfos A/S“ buvo pirmasis pasaulyje siurblių gamintojas, sertifikuotas pagal kokybės standartą ISO 9001. 1991 metais pagal tą patį standartą buvo sertifikuota GRUNDFOS įmonė Vokietijoje „Grundfos GmbH“, o vėliau – ir kitos GRUNDFOS bendrovės.
GRUNDFOS gamybinės bendrovės turi standarto ISO 9002, apimančio kokybės užtikrinimą gamyboje, sertifikatus.

Visos gamybinės GRUNDFOS bendrovės yra sertifikuotos pagal tarptautinį aplinkos apsaugos standartą ISO 14001 ir yra registruotos Europos Sąjungos EMAS sistemoje (tik Europoje esančios bendrovės).
Be to, Danijoje esanti gamybos bendrovė yra sertifikuota pagal ISO 18001 standartą, reglamentuojantį darbo aplinką.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.