Dujiniai katilai VIADRUS

 • Trumpai apie Viessmann Werke

  Viessmann įmonių grupė yra viena pirmaujančių šildymo technikos gamintojų pasaulyje. 1917 metais įkurta privati įmonė valdoma valdybos, kurios pirmininkas yra dr. Martin Viessmann. Valdybos įgaliotasis asmuo yra Peter Schenk, kuris su kitais įgaliotaisiais asmenimis valdo pardavimų sritį.
  Viessmann įmonių grupės, kurioje dirba apie 8.600 darbuotojų, apyvarta siekia apie 1,7  milijardų eurų. Turėdama 16 gamyklų Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Austrijoje ir Kinijoje bei  prekybos įmonių tinklą 37 šalyse bei 120 atstovybių pasaulyje, Viessmann plačiai paplitusi tarptautinėje rinkoje. 60 procentų apyvartos sudaro eksportas.
  Jau trečios Viessmann šeimos kartos atstovai yra įsipareigoję teikti kiekvieno poreikius atitinkančią šildymo techniką, kuri ne tik gamintų šilumą, bet būtų ekonomiška bei ekologiška. Tobulindama savo produkciją bei toliau spręsdama šildymo problemas firma Viessmann nuolat kuria gaires, kurios bendrovei užtikrina visos pramonės šakos technologinio idėjų generatoriaus ir iniciatoriaus vardą.  
   

  Prekių nėra.