Kaip užsisakyti

 • Kai elektroninėje parduotuvėje surandate pageidaujamą prekę, kurią norite nusipirkti, paspauskite mygtuką " Į krepšelį " ir ši prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį. Prekes, esančias Jūsų krepšelyje, galite pamatyti dešinėje puslapio pusėje, nuorodoje " PREKIŲ KREPŠELIS ", o paspaudę ant nuorodos " Rodyti krepšelį ", naujame lange galite keisti prekių kiekį arba ištrinti iš sąrašo tas prekes, kurių nenorite pirkti. Kai visos reikiamos prekės sudėtos į krepšelį, paspauskite mygtuką " Užsakyti ".

  Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, tada įveskite savo prisijungimo vardą, slaptažodį ir prisijunkite. Jeigu dar nesate užsiregistravęs, tada pažymėkite langelį " PIRMĄ KARTĄ ČIA? PRAŠOME PATEIKTI INFORMACIJĄ SĄSKAITAI " ir pateikite savo duomenis. Kai viską surašysite, paspauskite mygtuką " Užsakyti ".

  Naujai atsidariusiame lange galite įvesti naują adresą, jei norite, kad prekės būtų pristatytos ne tuo adresu, kuriuo esate registruotas. Jei prekių pristaytmo adresas nesikeičia, paspauskite mygtuką " Kitas ".

  Šiame lange pasirenkate prekių pristatymo būdą.

  Priešpaskutiniame lange pasirinkite mokėjimo būdą. Šiuo metu mes priimame apmokėjimą bankiniu pavedimu ir atsiskaitymą grynai pinigais, pasiimant prekes parduotuvėje. Apmokėjimas kreditinės kortelės pagalba ir PayPal bus aktyvuoti artimiausiu laiku.

  Paskutiniame lange Jūs privalote patikrinti visus duomenis ir tik tada paspausti mygtuką " Patvirtinti užsakymą ". Kai paspausite mygtuką, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Tokį pat pranešimą gausime ir mes. Jei užsakymas aiškus, ir visas prekes turime sandėlyje, gausite sąskaitą nurodytu elektroniniu paštu, o jei kils neaiškumų, su Jumis susisieks pardavimų vadybininkas. Gavę sąskaitą, ją galėsite apmokėti internetinės bankininkystės pagalba arba bet kurio banko artimiausiame skyriuje. Prekės Jums bus išsiųstos per 3 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

  Pastaba: atminkite, kad paspausdami šį mygtuką, Jūs pasirašote pirkimo- pardavimo sutartį ir įsipareigojate nupirkti užsakytas prekes, todėl būkite dėmesingi ir neskubėkite.