Prekyba išsimokėtinai - Lizingas

 • UAB "20 plus" internetinėje parduotuvėje www.boileriai.lt galite pasinaudoti Švedijos finansų bendrovės „Marginalen AB“ grupei priklausančios finansų įstaigos „General Financing“ vartojimo lizingo paslauga ir prekes bei paslaugas pirkti išsimokėtinai.

  „General Financing“ buvo įsteigta 2005 metais. 2008 metų rudenį tapo Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi. „Societe Generale“ yra viena pirmaujančių bankų grupių euro zonoje, teikianti bankines ir finansines paslaugas privatiems ir verslo klientams. 2013 metų rugsėjo mėnesį 100 % „General Financing” akcijų iš Prancūzijos banko „Societe Generale“ įsigijo Švedijos finansų bendrovė „Marginalen AB“. Šiuo metu „General Financing“ dirba daugiau nei 130 darbuotojų, bendrovė turi daugiau nei 200 tūkst. klientų, kurie aptarnaujami daugiau nei 1000 taškų visoje Lietuvoje.

  „General Financing“ pasirūpins, kad Jūsų vartojimo lizingas netaptų našta, nes bendrovė:

  • Atsakingo skolinimo principų laikosi visuose vartojimo lizingo paslaugų ir vartojimo kreditų suteikimo etapuose: surinkdama informaciją apie norintį pasiskolinti asmenį, vertindama potencialaus kliento finansines galimybes, ruošdama kredito suteikimo sutartį, primindama klientams apie vėluojamas sumokėti įmokas.
  • Pateikia visą klientui būtiną informaciją apie vartojimo lizingo paslaugų suteikimo sąlygas ir siekia, kad  klientas teisingai jas suvoktų, deramai ir atsakingai įvertintų visą įmanomą prisiimamą riziką ir atsakomybę. Bendrovė siekia, kad visi jos klientai pasiskolinę jaustųsi saugiai.
  • Išsamiai vertina klientų mokumą, t. y. jų pajamas, turimų įsipareigojimų apimtį, informaciją apie įsiskolinimus. Bendrovė siekia apsaugoti savo klientus nuo perteklinių įsiskolinimų.
  • Ragina skolintis saugiai! Pasirinkus vartojimo lizingą su draudimu, draudimo bendrovė padengs dalį ar visas likusias Jūsų kredito įmokas Jums iš dalies ar visiškai praradus darbingumą, įgavus nuolatinę ar dalinę negalią dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, taip pat mirties atveju.

  Daugiau informacijos telefonu 8 700 33123 ir www.gf.lt

  Įmokų skaičiuoklę rasite čia

  Daugiau informacijos telefonu 8 700 33123 ir www.gf.lt arba +370 605 54233 ir info@boileriai.lt