Schell santechnikos prijungimo armatūra

 • SCHELL

   

  1932 m. Olpėje, Vokietijoje Huberto Schellio įkurta SCHELL kompanija užima lyderio pozicijas reguliuojamų kampinių ventilių, elektroninių ir mechaninių vandens maišytuvų bei nuplovimo mechanizmų gamyboje. Gamybos procese naudojamos aukštos kokybės žaliavos bei automatizuoti procesai yra tarptautiniu mastu pripažinto prekės ženklo pagrindas.

  Aukšti dizaino reikalavimai, bekompromisė kokybė ir platus sanitarinių armatūrų reikalavimus atitinkantis aptarnavimas SCHELL apibūdina kaip stiprų ir patikimą partnerį.

  SCHELL gaminių asortimentą sudaro: įvairių techninių modelių, higieniški ir patogūs naudoti vandens maišytuvai; virštinkiniai ir potinkiniai pisuarų ir WC nuplovimo mechanizmai; potinkiniai klozetų, praustuvų, bide, pisuarų rėmai - moduliai, mechaninės ir elektroninės vandenį taupančios sistemos; prietaisų prijungimo armatūra (kampiniai ventiliai): įvairios skalbimo mašinų, indaplovių bei sodo įrengimų prijungimo galimybės.

  SCHELL gaminiai yra gražių formų, pelnę ne vieną apdovanojimą už dizainą (Design Plus, reddot design award, designpreis, IF design award), ilgaamžiški, paprastai ir greitai montuojami.