Apie mus

 • UAB „20 PLUS“ įkurta 1991 metais. Nuo įmonės įkūrimo keleta kartų keitėsi įmonės savininkai ir veikla. Nuo 2005 metų įmonė vykdo mažmenę ir didmenę prekybą santechnikos ir šildymo prekėmis.

  Mes atstovaujame Lietuvoje tokius prekinius ženklus kaip Gorenje (Slovėnija), Friatec (Vokietija) ir Totra plastika (Slovėnija). Visa produkcija yra perkama tiesiai iš gamintojo, turi kokybės sertifikatus bei atitinka ES normas ir direktyvas.

  UAB "20 PLUS" plėsdama savo veiklą 2010 metais pradėjo prekybą internetu – www.boileriai.lt, 2013 metais įkūrė specializuotą elektoninę parduotuvę www.plautuvesvirtuvei.lt, o 2016 metais startavo elektroninė parduotuvė www.santechnikosturgus.lt .

  Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. 90 % prekių asortimento pristatoma per 1-3 dienas, o likusios prekės išrankiausiems klientams pristatomos per artimiausias savaites. Prekes galima įsigyti ir išsimokėtinai.

  UAB "20 PLUS" tikslas - pateikti klientams kokybiškas vonios kambario įrangos ir šildymo prekes patraukliomis kainomis, suteikiant aukštą aptarnavimo kokybę.

  Mūsų įmonės specialistai nuolat tobulina žinias, todėl klientams suteikiama išsami informacija bei profesionali konsultacija.

  Jei turite kokių nors reikšmingų pastebėjimų, neatitikimų ar tiesiog turite pasiūlymų rašykite info@boileriai.lt.